Henrik Fexeus i Camilla Lackberg – Kult Mentalista Tom 2

Henrik Fexeus jest uznanym szwedzkim terapeutą i autorem bestsellerów. Jego książka “Kult Mentalista Tom 2” to kontynuacja popularnego poradnika, w którym porusza tematykę wpływu naszej podświadomości na codzienne życie.

W swojej książce Fexeus przygląda się takim zagadnieniom jak: czym jest podświadomość, skąd się bierze i jak możemy ją wykorzystać, by osiągać lepsze rezultaty w życiu. Autor proponuje czytelnikom ćwiczenia i ćwiczenia pozwalające na lepsze zrozumienie i poznawanie własnej podświadomości.

“Kult Mentalista Tom 2” to interesująca lektura dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się wewnątrz nas i jak możemy to wykorzystać do poprawy naszego życia.

Henrik Fexeus i Camilla Lackberg – Kult Mentalista Tom 2: Jak skutecznie manipulować ludźmi?

Henrik Fexeus to szwedzki psycholog i dziennikarz, który zadebiutował w 2009 roku książką “The Art of Mentalism”. Jego kolejna publikacja, “Kult Mentalista Tom 2: Jak skutecznie manipulować ludźmi?” Ukaże się wkrótce nakładem Wydawnictwa Amber.

Camilla Lackberg to jedna z najpopularniejszych autorek kryminałów w Szwecji. Jej debiutancka powieść, “The Ice Princess”, ukazała się w 2006 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jej najnowsza książka to “Kult Mentalista Tom 2: Jak skutecznie manipulować ludźmi?”. “Kult Mentalista Tom 2: Jak skutecznie manipulować ludźmi?” To drugi tom serii o mentalistach, autorstwa Henrika Fexeusa i Camilli Lackberg. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Amber we wrześniu 2019 roku.

Kult Mentalista Tom 2: Jak osiągnąć sukces poprzez manipulację?

Henrik Fexeus jest znanym szwedzkim mentalistą i manipulatorem, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jego książka “Kult Mentalista Tom 2: Jak osiągnąć sukces poprzez manipulację?” pomaga czytelnikom dowiedzieć się, jakie metody stosuje się w celu osiągnięcia sukcesu.

W książce czytelnicy mogą zapoznać się z różnymi metodami manipulacji, które można wykorzystać w życiu codziennym. Niektóre z nich to: metoda NLP, metoda hipnozy, metoda 5-15-30, metoda 6-12-24 i inne. Każda z tych metod ma na celu pomóc czytelnikowi osiągnąć sukces w życiu.

Manipulacja to bardzo skuteczna metoda na osiągnięcie tego, czego się chce. Dzięki tej książce czytelnicy mogą poznać tajniki manipulacji i dowiedzieć się, jak jej używać, aby osiągać swoje cele.