Camilla Lackberg i Henrik Fexeus przedstawiają kolejny tom Kultu Mentalisty!

Wszyscy znamy historie o aferach, które wstrząsnęły światem. Zaginięcie dziecka, seryjny morderca na wolności, katastrofa lotnicza. Każdy z nas ma jakieś własne, najgorsze koszmary. I każdy z nas chciałby wiedzieć, jak to się stało, że ktoś mógł popełnić taki czyn. Jakie były motywy? Czy da się je zrozumieć?

W nowym tomie Kultu Mentalisty Camilla Lackberg i Henrik Fexeus przedstawiają historię morderstwa, które wstrząsnęło całym krajem. To historia o rodzinie, która musi sobie radzić po stracie bliskiej osoby. O tym, jak życie może się diametralnie zmienić w ciągu jednej chwili i jak bardzo trudno jest wrócić do normalności.

„Kult Mentalisty” to nie tylko thriller, to również studium psychologiczne postaci, które muszą sobie radzić ze stratą i żalem. Autorzy poruszają trudne tematy, takie jak depresja czy uzależnienia, i pokazują, że nawet po tragicznych wydarzeniach można odnaleźć szczęście. Jeśli lubicie thrillery i interesujecie się psychologią, to „Kult Mentalisty” Camilli Lackberg i Henrika Fexeusa jest dla Was!

Kult Mentalisty – nowy tom Camilli Lackberg i Henrika Fexeusa!

Oto on, czekający na Ciebie od kilku tygodni. Kult Mentalista Tom 2 to nowy tom bestsellerowej serii kryminalnej Camilli Lackberg i Henrika Fexeusa. Tym razem mamy do czynienia z śledztwem, które dotyka bezpośrednio samego dużego miasta i jego mieszkańców. Policjanci Erica i Patrik muszą rozwikłać tajemnicę zniknięcia dziennikarki, która pracowała nad artykułem o… no właśnie, o czym?

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros i jest dostępna w sprzedaży od 4 maja. To idealna propozycja na letnie wieczory, kiedy chcemy się zanurzyć w fascynującym świecie kryminału i cieszyć się dobrą literaturą.

Zagadki Mentalisty – kolejny tom z Camillą Lackberg i Henriksem Fexeusem!

Zagadki Mentalisty to kolejny tom z Camillą Lackberg i Henriksem Fexeusem! W tym tomie czytelnicy mogą spodziewać się jeszcze większej dawki tajemnic, intryg i zagadek. Zagadki Mentalisty to idealna książka dla miłośników thrillerów i kryminałów, którzy lubią trzymać się mocno książki przez cały czas.